KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9355095

nr 935 5095

Blandteknik

Ulf Larsson, troll, signerad, 44x100

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 19 januari 2015
kl 20:33:33